O projektu

 

Rozvoz zboží ŠUPTAM.cz

Určitě jste se s podobnou situací již setkali. Došel rum a i když jste obešli všechny sousedy, rum stále chyběl. Porucha je tedy v celém domě! Co teď? Škrábání v krku je neodbytné a jiný lék je v nedohlednu.

Nebo jiný příklad: Nemám rum, ležím tedy nemocný v posteli. A v letáku na elektroniku jsou levná sluchátka. Ta, která jsem si vždycky přál!

A další příklad: Volali z čistírny, že je můj oblek jako nový. Ale já jsem bez rumu, tedy nemocný!


Podobné situace určitě řešíte často. I my. Naše společnost se dlouhodobě zabývá programovým řešením rozvozového systému ve městě. Vyvíjíme software, které automatický řídí kurýry, kteří po městě rozvážejí jakékoliv zboží: jídlo, elektroniky, náhradní díly na auta nebo třeba potraviny. V každém větším městě nějaká rozvozová firma je. Tak jsme si řekli: proč je nevyužít na rozvoz čehokoliv! Proč nenabídnout lidem, aby si u svého obchodníka objednali třeba cigarety nebo brzdové destičky a nenechali si toto zboží přivézt až domů? Proč jednoduše nezavolat do cukrárny a nenechat si přivézt pro návštěvu oblíbené kremrole? A proto je tady ŠUPTAM.cz.
 

Nabízíme obchodníkům jednoduchý systém, díky kterému mohou objednat svoz jakéhokoliv zboží na vaši adresu. Prostě k vám domů, do zaměstnání nebo třeba na zahrádku. Pokud tedy obchodník systém má a na jeho výloze je naše logo ŠUPTAM.cz, pak jim můžete zavolat a objednat si zboží, které prodávají. Domluvíte si čas a místo, kam chcete zboží přivézt a pak už jenom čekáte. Nebojte, ne dlouho. Rozvozové firmy se vždy snaží, aby jejich dovoz byl ten nejrychlejší a nejkvalitnější. Takže pokud sedíte v parku se svou milou a místo močení nenápadně objednáte květinu věřte, že tam budou cobydup!